Odzyskiwanie danych w skuteczne metody.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak przeprowadzić Android Data Recovery

Pierwszym krokiem w odzyskiwaniu danych android jest zaprzestanie używania telefonu do przechowywania nowych danych. Oznacza to brak nowych aplikacji, nagrywanie filmów, lub pobieranie nowych rzeczy. Korzystanie z telefonu do nowego przechowywania danych może nadpisać usunięte pliki, pozostawiając pliki w stanie nieczytelnym. Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego niektórzy użytkownicy Androida zgłosić, że ich usunięte pliki są stracone na zawsze.

Pliki, które można odzyskać z urządzeń z systemem Android

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Jedną z metod jest użycie specjalistycznego oprogramowania do odzyskiwania. Te aplikacje pozwalają użytkownikom skanować kartę SD Androida w poszukiwaniu usuniętych plików. W większości przypadków pliki nie są całkowicie usunięte z pamięci masowej, ale są po prostu przenoszone między folderami i oznaczone jako „gotowe do użycia”. Aby przywrócić usunięte pliki z urządzenia z systemem Android, musisz działać szybko. Oprogramowanie pozwala na podgląd odzyskanych plików przed ich przywróceniem.

Pierwszym krokiem jest odwiedzenie menu Ustawienia i znalezienie wpisu „szyfrowanie”. Wybierz wpis, który odnosi się do karty SD lub innej zewnętrznej pamięci masowej. Stamtąd wybierz opcję, aby odszyfrować kartę SD. Po wykonaniu tych czynności musisz znaleźć sposób na odzyskanie plików, które chcesz odzyskać. Inną opcją jest skorzystanie z usługi w chmurze, aby odzyskać usunięte pliki. Na przykład Samsung Cloud ma wbudowane rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, z którego możesz skorzystać.

Korzystanie z programu do odzyskiwania danych innej firmy jest również dobrym rozwiązaniem. Programy te są bezpłatne i mogą pomóc w odzyskaniu utraconych danych. W zależności od formatu pliku i lokalizacji usuniętych plików, programy te mogą odzyskać utracone dane. Po zainstalowaniu programu do odzyskiwania danych podłącz do niego swoje urządzenie z Androidem. Oprogramowanie przeskanuje pamięć wewnętrzną i pamięć zewnętrzną i odzyska utracone dane. Możesz również wyświetlić podgląd odzyskanych plików.

Możesz również użyć programu do odzyskiwania danych na komputerze stacjonarnym, aby odzyskać utracone dane. Recuva jest dobrym wyborem. Po zainstalowaniu go, oprogramowanie poprowadzi Cię przez kroki, aby odzyskać pliki. Ta metoda działa lepiej na urządzeniach, które przechowują pliki na kartach pamięci.

Urządzenia z systemem Android przechowują pliki w pamięci wewnętrznej i zewnętrznej. Pamięć wewnętrzna to dysk twardy urządzenia i przechowuje wszystkie rodzaje plików, w tym zdjęcia, filmy, muzykę i wideo. Podczas gdy pamięć zewnętrzna nie jest wymienna, pozwala na dostęp do usuniętych danych i innych mediów. Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki, możesz je odzyskać, wykonując poniższe kroki.

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważne pliki ze swojego telefonu, możesz je odzyskać z karty SD. Za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych można przywrócić dane do urządzenia za pomocą prostego kreatora krok po kroku. Możesz również utworzyć kopię zapasową plików na kartach SD, komputerach PC, a nawet w pamięci masowej w chmurze.

Przed użyciem programu do odzyskiwania danych należy upewnić się, że urządzenie z systemem Android jest w pełni sprawne. Aby to zrobić, należy upewnić się, że urządzenie jest ustawione w trybie „Debugowanie”. Ten tryb umożliwia programowi skanowanie przez urządzenie z systemem Android i odzyskanie wszelkich usuniętych danych.

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważne pliki na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz je przywrócić za pomocą wbudowanego programu. Program przeanalizuje Twoje dane i pozwoli Ci przywrócić kontakty, wiadomości tekstowe, zdjęcia i filmy. Ten program pozwala również na podgląd wszystkich danych przed ich zapisaniem.

Pliki, które można odzyskać z uszkodzonych urządzeń z systemem Android

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie danych z uszkodzonego telefonu z systemem Android. Jedną z opcji jest użycie aplikacji do przesyłania danych lub Bluetooth do przesyłania plików. Innym sposobem jest użycie kabla USB do podłączenia telefonu do komputera. Ta opcja pozwala na dostęp do pamięci masowej urządzenia bez konieczności odblokowania lub autoryzacji urządzenia.

Aby odzyskać dane z uszkodzonego urządzenia z systemem Android, najpierw będziesz musiał znaleźć sposób na wykonanie kopii zapasowej urządzenia. Aby to zrobić, będziesz potrzebował urządzenia, które jest w stanie obsługiwać debugowanie USB. Po podłączeniu urządzenia do komputera, będziesz mógł wybrać pliki i skopiować lub wkleić je do komputera. Jest to najbezpieczniejsza i najwygodniejsza opcja. Jeśli jednak nie możesz przywrócić swojego telefonu lub użyć urządzenia zewnętrznego, będziesz musiał skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Zepsute urządzenia z systemem Android mogą również mieć dane przechowywane na wewnętrznej karcie flash. Nie możesz używać tej wewnętrznej karty flash w żadnym innym urządzeniu, a jeśli używasz zewnętrznej karty pamięci, będziesz musiał użyć narzędzia do odzyskiwania danych innej firmy, aby przywrócić dane. To narzędzie jest przydatne tylko dla urządzeń Samsung i nie będzie działać dla wszystkich urządzeń z systemem Android.

Jeśli Twoje urządzenie stało się bezużyteczne z powodu uszkodzeń, powinieneś spróbować użyć aplikacji do odzyskiwania danych innej firmy, aby przywrócić utracone dane. Większość aplikacji do odzyskiwania danych innych firm pozwoli Ci odzyskać dane z uszkodzonego urządzenia z systemem Android przy bardzo niewielkim wysiłku. Korzystanie z odpowiedniego może sprawić, że cały proces będzie znacznie prostszy i pozbawiony błędów.

Świetną aplikacją do odzyskiwania danych z uszkodzonych urządzeń z systemem Android jest Apeaksoft. Program ten można pobrać za darmo i odzyska dane w trzech krokach. Przeskanuje pamięć i poszuka wszelkich stron z wartościami zerowymi. Następnie będziesz mógł wyświetlić podgląd plików przed wybraniem ich do odzyskania.

Kolejny krok polega na włączeniu debugowania USB w urządzeniu z systemem Android. Dzięki temu możliwe będzie przeniesienie plików z uszkodzonego telefonu na komputer. Może się jednak okazać, że na przeniesienie plików trzeba będzie trochę poczekać. Cały proces może trwać nawet kilka godzin.

Inną opcją jest pobranie FoneDog Toolkit – Broken Android Data Extraction. Program ten przeskanuje dane z Twojego uszkodzonego urządzenia z Androidem i pobierze odpowiedni pakiet do odzyskiwania danych. Program umożliwia również podgląd elementów na każdym pliku. Po zakończeniu skanowania możesz wybrać, które pliki chcesz przywrócić.

Możesz także spróbować darmowego oprogramowania antywirusowego dla systemu Android. Może to być bardzo przydatne do naprawy problemów związanych z systemem. Oferuje również podgląd istotnych danych na urządzeniu z Androidem, w tym muzyki i kontaktów.

Dostępne narzędzia do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android

Istnieje wiele narzędzi dostępnych do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Narzędzia te są przeznaczone do lokalizowania i odzyskiwania usuniętych plików i nośników z urządzeń z systemem Android. Naprawiają również usunięte i uszkodzone pliki. Aby skorzystać z tych narzędzi, pobierz odpowiednie oprogramowanie do odzyskiwania i zainstaluj je na swoim urządzeniu. Po zainstalowaniu narzędzie przeskanuje Twoje urządzenie w poszukiwaniu utraconych danych. Gdy znajdzie twoje pliki, wybierz te, które chcesz przywrócić i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby to zrobić.

Jednym z najczęściej używanych narzędzi do odzyskiwania danych jest AndroidPhonesoft. Z wysokim wskaźnikiem sukcesu, może odzyskać utracone lub usunięte wiadomości, kontakty, zawartość multimediów i inne pliki. Ten program działa na wszystkich obecnych urządzeniach z systemem Android. Pozwala również bezpiecznie i bezpiecznie przenosić dane między urządzeniami z systemem Android i iOS. Oprogramowanie posiada również łatwy w użyciu interfejs, który pomaga wyświetlić podgląd utraconych plików przed ich przywróceniem.

Innym popularnym narzędziem do odzyskiwania danych jest EaseUS MobiSaver. To oprogramowanie jest darmowe i kompatybilne z ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Skanuje pamięć masową urządzenia z systemem Android, aby znaleźć utracone pliki i dane. Możesz zobaczyć odzyskiwalne elementy przed ich przywróceniem, a nawet możesz wyświetlić ich podgląd przed zapisaniem na komputerze. To narzędzie obsługuje również odzyskiwanie z uszkodzonych kart SD i działa z urządzeniami Samsung.

Kolejnym świetnym narzędziem do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android jest FonePaw. Ta aplikacja jest niezbędna dla każdego, kto poluje na utracone pliki. Ma łatwy w użyciu interfejs i obsługuje wiele wersji systemu operacyjnego Android. Dodatkowo jest szybka i potrafi odzyskać pliki z urządzeń z Androidem, a nawet kart SIM.

Stellar to kolejne potężne narzędzie, które działa z urządzeniami z systemem Android. To darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwala użytkownikom przywrócić usunięte pliki z różnych nośników pamięci, w tym kart wewnętrznych i SD. Działa nawet na pękniętych ekranach i może odzyskać kontakty, multimedia i dokumenty. W przeciwieństwie do większości innych programów do odzyskiwania danych, Stellar nie zakłóca twoich plików ani nie narusza twojej prywatności. Obsługuje nawet system Windows i jest bezpieczny w użyciu.

Innym potężnym narzędziem do odzyskiwania danych jest FoneLab. To oprogramowanie pomaga odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android, w tym zdjęcia, filmy i wiadomości tekstowe. Działa również z kartami SD i kartami SIM, a także może przywrócić dane utracone w wyniku ataków wirusów. Ma projekt zorientowany na klienta i intuicyjny interfejs użytkownika. Jest również kompatybilny ze starszymi urządzeniami z systemem Android.

Kolejnym darmowym programem jest Mobile Recovery for Android. Jest łatwy w użyciu i pozwala łatwo przywrócić usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Możesz podłączyć telefon z Androidem do komputera i pozwolić, aby oprogramowanie zeskanowało urządzenie. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać, wyświetlając ich podgląd. Może również przywrócić pliki z karty pamięci lub wewnętrznej pamięci masowej.

To, które oprogramowanie do odzyskiwania danych wybrać, będzie zależało od tego, ile masz czasu i jaki rodzaj plików potrzebujesz. Na przykład, jeśli musisz przywrócić usunięte zdjęcia z Androida bez tworzenia kopii zapasowej telefonu, powinieneś zdecydować się na szybsze oprogramowanie, które może również odzyskać pliki z uszkodzonych lub pękniętych urządzeń z systemem Android. Inną opcją jest użycie oprogramowania, które obsługuje wiele typów plików, w tym wiadomości tekstowe i pliki audio.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.