Odzyskiwanie danych z macierzy RAID w zdolne chwyty.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID RAIDmatrix Recovery – Jak uratowałem życie po tym, jak mój laptop miał to zrobione mi

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0+1 w przebojowa  technika.
Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0,1

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Mało znany kawałek wiadomości jest to, że rzeczywiście można to zrobić samemu z wbudowanym programem w komputerze, lub kontaktując się z firmą odzysku macierzy RAID usługi. Firmy te są tam, aby pomóc Ci odzyskać utracone dane i zrobić to samemu jeszcze bardziej komfortowo. R RAID w komputerze jest to, co działa jako główny dysk fizyczny w tej konfiguracji. To jest to, co pozwala na komputerze do pracy tak szybko i skutecznie. Konfigurujesz RAID na komputerze w celu łączenia danych pomiędzy wieloma dyskami i tworzenia wirtualnego dysku twardego.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0,1 co przyjdzie wiedzieć.

Aby wykonać to zadanie należy użyć aplikacji takiej jak Disk cloning Wizard, lub bardziej prostej i szybszej alternatywy o nazwie FINDNTS. Dzięki tym programom jesteś w stanie znaleźć pliki, które omyłkowo usunąłeś. To samo odnosi się do zapytania FINDNTS. Po uruchomieniu funkcji „Szukaj”, Kreator klonowania dysków przeprowadzi Cię przez proces i powinien pokazać dokładną lokalizację pliku, którego szukasz. Jeśli masz działającą bazę danych FINDNTS, powinieneś być w stanie uzyskać dostęp do tej aplikacji, a następnie odzyskać swoje dane.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0+1 w niechybna metoda.

Jednakże, jeśli nie zakupiono żadnych narzędzi, nadal może być w stanie odzyskać niektóre z danych, które zostały uszkodzone lub utracone. Korzystanie z dysku z systemem operacyjnym Windows lub dysku USB z CD systemu operacyjnego, można przejść do sekcji „Mój komputer” i szukać „R RAID Reducer plików”, jest to program, który można zainstalować na komputerze. Upewnij się, że masz całą przestrzeń dyskową dostępne. Po jego zainstalowaniu jesteś następnie w stanie zainstalować sterowniki, które oprogramowanie potrzebuje do pracy.

Przywracanie danych z macierzy RAID 0,1 w płodne posunięcia.

Po zainstalowaniu programu, podłączeniu dysków i utworzeniu systemu plików RAID, uruchom ponownie komputer i przetestuj nowy system. Jeśli wszystko działa, przejdź dalej i odinstaluj program FINDNTS. Jeśli nie wszystko zostało usunięte, a następnie odłącz dyski i uruchom ponownie. Teraz będziesz musiał znaleźć sterowniki, na których był zainstalowany. W moim przypadku, miałem kilka sterowników i jedyną rzeczą, którą mogłem znaleźć, aby przywrócić moje dane było oprogramowanie do aktualizacji sterowników, które znalazłem w Internecie.

Oprogramowanie działało szybko i sprawnie znajdując wszystkie potrzebne sterowniki. Był to bardzo prosty proces i po jego zakończeniu byłem w stanie przeinstalować cały system. Problem polegał na tym, że skoro było tak wiele sterowników, to przeinstalowanie ich wszystkich zajęło kilka godzin. Gdy wszystko zostało przeinstalowane, mój laptop zaczął działać dobrze. Mniej niż godzinę później, wszystko zaczęło działać poprawnie ponownie, w tym moje sterowniki audio, karta sieciowa, mysz, ekran, klawiatura i drukarka.

Nadal były pewne drobne problemy, ale udało mi się przywrócić działanie laptopów w ciągu kilku minut. To było, gdy dowiedziałem się o moim synem sąsiada tragiczne doświadczenie z jego laptopa. Jego matka laptop był w jej torebce, kiedy zmarł, a on był w stanie połączyć się z jej konta e-mail za pomocą jego połączenia WAN. Jego matka używała laptopa do wszystkiego, od zakupów online do prowadzenia firmy, aż straciła wszystko w powodzi. Była w stanie znaleźć informacje kontaktowe swojego syna za pomocą internetowej bazy danych, a następnie skontaktowała się ze mną, aby dać mi znać, co się stało.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0,1 jako wybór spółki po utracie danych.

Córka mojego sąsiada była w stanie odzyskać większość swoich komputerów za pomocą programu o nazwie Recovery Manager. Po przywróceniu swoich komputerów przy użyciu tego samego programu, była w stanie wrócić do pracy w krótkim czasie. To doświadczenie nauczyło mnie, że nic nie jest niemożliwe, a także dało mi odwagę, aby rozpocząć własną działalność i zrobić coś, co pomogłoby innym, takim jak mój sąsiad. Ale to doświadczenie z kopią zapasową mojego laptopa naprawdę otworzyło mi oczy.

Chociaż miałem poważne doświadczenie z narzędziem raid plotter, nie byłem w pełni przygotowany na to, co stało się z moim laptopem po tym, jak poszedłem rok bez aktualizacji. Pierwszą rzeczą jaką zauważyłem było to, że mój komputer nie uruchamiał się. Kiedy próbowałem zalogować się do systemu Windows, dał mi niebieski ekran komunikat o błędzie „Cannot load Danych Zyckwyz Mulchryder raid plotter”. Natychmiast kliknąłem przycisk „Wstecz” na klawiaturze, aby uruchomić komputer i okazało się, że mój laptop działa poprawnie. Ale lekcja wciąż tkwiła w mojej głowie: nic nie jest niemożliwe, jeśli jesteś na to przygotowany.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

akte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *